Hyr

Vazhdo

Keni harruar Fjalekalimin?

Krijo Llogari

Vazhdo

Volvo S-60, viti 2006, motorr 2.4 nafte

Cmimi:
€4.300
Vendodhja: Albania / Tirane
Te Dhenat e Mjetit:
 • Viti:
 • 2006
 • Kilometrazhi:
 • 246000 km
 • Motorri :
 • 2400cm³
 • Kambio:
 • Automatic
 • Karburanti:
 • Diesel
 • Tipi i Shasis:
 • Veture
 • Ngjyra e Brend:
 • E Zeze
 • Gjendja:
 • e perdorur
Info:
 • Publikuar:
 • Pri 10, 2018
 • Perditesuar:
 • Pri 10, 2018
 • Pare:
 • 759

Info Shtese

 • Numri i Vendeve  5
 • Tapiceria  pjeserish lekur
 • Klima  klima manual ose automatik
 • Radio/CD
 • Kompjuter Bordi
 • Butona ne Timon
 • MP3
 • Xhama Elektrik
 • Pilot Automatik
 • Mbyllje Qendrore
 • Konsumi i Karburantit  8l/100km
 • Airbags  para dhe anash e me shume airbag
 • Gjendja e Gomave  80%
 • Drita Mjegulle
 • ABS

Kontakto Shitesin :

AutoScout365

Rreth Nesh

Autoscout365.al eshte motorri me i ri i kerkimit per makina ne Shqiperi.

Ne Autoscout365.al te gjithe kane hapsiren e tyre, qofshin individe apo kompani. Mjafton te regjistroheni per te shfrytezuar sherbimin tone, Ne mendojme edhe per bleresit duke sjelle filtrat me te mire te kerkimit. Kohet kur nuk gjenit makinen qe kerkonit jane shume larg.

Makinat e Shtuara se Fundmi

 • Oren e Fundit0
 • Diten e Fundit0
 • Makina ne Total te Publikuara51

Na Ndiqni ne:

Copyright © 2018. AutoScout365 All rights reserved.

Developed by Abibest