Hyr

Vazhdo

Keni harruar Fjalekalimin?

Krijo Llogari

Vazhdo

Volksvagen Polo 1.4

Cmimi:
€4.300
Vendodhja: Albania / Tirane
Te Dhenat e Mjetit:
 • Viti:
 • 2006
 • Kilometrazhi:
 • 199999 km
 • Motorri :
 • 1400cm³
 • Kambio:
 • Automatic
 • Karburanti:
 • Benzin
 • Tipi i Shasis:
 • Hatchback
 • Ngjyra e Brend:
 • E Zeze
 • Gjendja:
 • e perdorur
Info:
 • Publikuar:
 • Pri 10, 2018
 • Perditesuar:
 • Pri 10, 2018
 • Pare:
 • 1075

Info Shtese

VW Polo, viti 2006, motorr 1.4 benzine, kambio automatike, kondicioner, xhama elektrik, kasetofon mp3, abs, esp etj
Çmimi 4.300 euro me dokumenta te paguara deri 14/08/2018.
Tel.0695500905

 • Numri i Vendeve  5
 • Tapiceria  stof
 • Klima  klima manual ose automatik
 • Radio/CD
 • Kompjuter Bordi
 • Xhama Elektrik
 • CD player
 • Airbags  para dhe anash e me shume airbag
 • Gjendja e Gomave  80%
 • Niveli i Ndotjes  euro 3
 • ESP
 • ABS

Kontakto Shitesin :

AutoScout365

Rreth Nesh

Autoscout365.al eshte motorri me i ri i kerkimit per makina ne Shqiperi.

Ne Autoscout365.al te gjithe kane hapsiren e tyre, qofshin individe apo kompani. Mjafton te regjistroheni per te shfrytezuar sherbimin tone, Ne mendojme edhe per bleresit duke sjelle filtrat me te mire te kerkimit. Kohet kur nuk gjenit makinen qe kerkonit jane shume larg.

Makinat e Shtuara se Fundmi

 • Oren e Fundit0
 • Diten e Fundit0
 • Makina ne Total te Publikuara51

Na Ndiqni ne:

Copyright © 2018. AutoScout365 All rights reserved.

Developed by Abibest