Hyr

Vazhdo

Keni harruar Fjalekalimin?

Krijo Llogari

Vazhdo

TOYOTA YARIS , MODEL 2008 , MOTORR 1.0 BENZINE

Cmimi:
€4.300
Vendodhja: Albania
Te Dhenat e Mjetit:
 • Viti:
 • 2008
 • Kilometrazhi:
 • 129000 km
 • Motorri :
 • 1.0cm³
 • Kambio:
 • Manual
 • Karburanti:
 • Benzin
 • Tipi i Shasis:
 • Veture
 • Dyer:
 • 5
 • Ngjyra e Brend:
 • E Zeze
 • Ngjyra Jasht:
 • Gri
 • Gjendja:
 • e perdorur
Info:
 • Publikuar:
 • Mar 28, 2018
 • Perditesuar:
 • Mar 28, 2018
 • Pare:
 • 944

Info Shtese

TOYOTA YARIS , MODEL 2008 , MOTORR 1.0 BENZINE , 129.000 KM ORIGJINALE TE VERIFIKUESHME ME LIBER SERVISI , GOMA TE REJA PIRELI, KONDICIONER , OPSIONE NE TIMON , KOMPJUTER BORDI , CD , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , KAMBIO MANUALE. MBYLLJE QENDRORE ME PULT , 2 CELESA ORIGJINAL. NE GJENDJE PERFEKTE E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR. MAKINA ESHTE BLERE NE KONCESIONAR ME FATURAT PERKATESE.CMIMI : 4300 EURO I DISKUTUESHEM…!!!!
INFO : 0692765740

Kontakto Shitesin :

AutoScout365

Rreth Nesh

Autoscout365.al eshte motorri me i ri i kerkimit per makina ne Shqiperi.

Ne Autoscout365.al te gjithe kane hapsiren e tyre, qofshin individe apo kompani. Mjafton te regjistroheni per te shfrytezuar sherbimin tone, Ne mendojme edhe per bleresit duke sjelle filtrat me te mire te kerkimit. Kohet kur nuk gjenit makinen qe kerkonit jane shume larg.

Makinat e Shtuara se Fundmi

 • Oren e Fundit0
 • Diten e Fundit0
 • Makina ne Total te Publikuara51

Na Ndiqni ne:

Copyright © 2018. AutoScout365 All rights reserved.

Developed by Abibest