Hyr

Vazhdo

Keni harruar Fjalekalimin?

Krijo Llogari

Vazhdo

RENAULT MEGANE 1.6 CABRIO

Cmimi:
€2.999
Vendodhja: Albania / Tirane
Te Dhenat e Mjetit:
 • Viti:
 • 2004
 • Kilometrazhi:
 • 1 km
 • Motorri :
 • 1600cm³
 • Kambio:
 • Manual
 • Karburanti:
 • Benzin
 • Tipi i Shasis:
 • Cabriole
 • Dyer:
 • 2
 • Ngjyra e Brend:
 • E Zeze
 • Ngjyra Jasht:
 • Gri
 • Gjendja:
 • e perdorur
Info:
 • Publikuar:
 • Pri 05, 2018
 • Perditesuar:
 • Pri 05, 2018
 • Pare:
 • 679

Info Shtese

NE SUPER GJENDJE
TIP TOP
ME DOKUMENTA SHQIPTARE
TE PAGUARA DERI NE TETOR 2018
CMIMI 2999 I PA DISKUTUSHEM
PER ME SHUM INFO…
CEL: 0692094244

 • Numri i Vendeve  4
 • Tapiceria  stof
 • Klima  klima automatik
 • Sensor Shiu
 • Kompjuter Bordi
 • Butona ne Timon
 • MP3
 • Xhama Elektrik
 • Pasqyra Elektrike
 • Pilot Automatik
 • Mbyllje Qendrore
 • CD player
 • Tavan Panoramik
 • Disqe alumini
 • Konsumi i Karburantit  7l/100km
 • Airbags  airbags para dhe anash
 • Gjendja e Gomave  100%
 • Niveli i Ndotjes  euro 4
 • Timon hidraulik
 • Kontrolli i Tërheqjes
 • Drita Mjegulle
 • ESP
 • Daytime running lights
 • ABS

Kontakto Shitesin : AUTO SWISS AUTO SWISS

Profili i Shitesit
Phone: 0692094244
Mobile: 0692094244

Rreth Nesh

Autoscout365.al eshte motorri me i ri i kerkimit per makina ne Shqiperi.

Ne Autoscout365.al te gjithe kane hapsiren e tyre, qofshin individe apo kompani. Mjafton te regjistroheni per te shfrytezuar sherbimin tone, Ne mendojme edhe per bleresit duke sjelle filtrat me te mire te kerkimit. Kohet kur nuk gjenit makinen qe kerkonit jane shume larg.

Makinat e Shtuara se Fundmi

 • Oren e Fundit0
 • Diten e Fundit0
 • Makina ne Total te Publikuara51

Na Ndiqni ne:

Copyright © 2018. AutoScout365 All rights reserved.

Developed by Abibest