Hyr

Vazhdo

Keni harruar Fjalekalimin?

Krijo Llogari

Vazhdo

Opel Meriva.1.6..AUTOMAT. benzin gaz

Cmimi:
€3.000
Vendodhja: Albania / Tirane
Te Dhenat e Mjetit:
 • Viti:
 • 2003
 • Kilometrazhi:
 • 122000 km
 • Motorri :
 • 1600cm³
 • Kambio:
 • Automatic
 • Karburanti:
 • Gas (LPG, Natural Gas)
 • Tipi i Shasis:
 • Veture
 • Dyer:
 • 5
 • Ngjyra e Brend:
 • E Zeze
 • Ngjyra Jasht:
 • Vishnje
 • Gjendja:
 • e perdorur
Info:
 • Publikuar:
 • Mar 30, 2018
 • Perditesuar:
 • Mar 30, 2018
 • Pare:
 • 965

Info Shtese

Dokumenta shqiptare te paguara deri ne janar 2019
Xhama te zinj fabrike
Full servis
Vaj dhe filtra te nderruara…
Kit faze zinxhir
pomp uji
Kit freksjoni disk speci disk guzhinjet
Makina esht ne gjendje perfekte
3000 € cmim fiks i padiskutushem
3000 € cmimi nuk diskutohet
Per me teper info
Cel: 0692094244

 • Numri i Vendeve  5
 • Tapiceria  stof
 • Klima  klima automatik
 • Radio/CD
 • Kompjuter Bordi
 • Butona ne Timon
 • MP3
 • Xhama Elektrik
 • Pasqyra Elektrike
 • Mbyllje Qendrore
 • CD player
 • Disqe alumini
 • Metallic
 • Konsumi i Karburantit  7l/100km
 • Airbags  airbags para dhe anash
 • Gjendja e Gomave  80%
 • Niveli i Ndotjes  euro 4
 • Timon hidraulik
 • ESP
 • ABS

Kontakto Shitesin : AUTO SWISS AUTO SWISS

Profili i Shitesit
Phone: 0692094244
Mobile: 0692094244

Rreth Nesh

Autoscout365.al eshte motorri me i ri i kerkimit per makina ne Shqiperi.

Ne Autoscout365.al te gjithe kane hapsiren e tyre, qofshin individe apo kompani. Mjafton te regjistroheni per te shfrytezuar sherbimin tone, Ne mendojme edhe per bleresit duke sjelle filtrat me te mire te kerkimit. Kohet kur nuk gjenit makinen qe kerkonit jane shume larg.

Makinat e Shtuara se Fundmi

 • Oren e Fundit0
 • Diten e Fundit0
 • Makina ne Total te Publikuara51

Na Ndiqni ne:

Copyright © 2018. AutoScout365 All rights reserved.

Developed by Abibest