Hyr

Vazhdo

Keni harruar Fjalekalimin?

Krijo Llogari

Vazhdo

Opel Corsa 1.3 Diesel 2008

Cmimi:
€4.300
Vendodhja: Albania / Tirane
Te Dhenat e Mjetit:
 • Viti:
 • 2008
 • Kilometrazhi:
 • 159000 km
 • Motorri :
 • 1300cm³
 • Tipi i Motorit:
 • Cdti
 • Kambio:
 • Automatic
 • Karburanti:
 • Diesel
 • Tipi i Shasis:
 • Hatchback
 • Ngjyra e Brend:
 • E Zeze
 • Ngjyra Jasht:
 • Gri
 • Gjendja:
 • e perdorur
Info:
 • Publikuar:
 • Pri 10, 2018
 • Perditesuar:
 • Pri 10, 2018
 • Pare:
 • 896

Info Shtese

Opel Corsa, viti 2008, motorr 1.3 nafte multijet, kambio automatike, kondicioner, kompiuter bordi, xhama elektrik, abs etj
Çmimi 4.300 euro me dogane te paguar.
Tel.0695500905

 • Numri i Vendeve  5
 • Tapiceria  stof
 • Klima  klima manual ose automatik
 • Radio/CD
 • Butona ne Timon
 • Xhama Elektrik
 • CD player
 • Konsumi i Karburantit  5l/100km
 • Airbags  para dhe anash e me shume airbag
 • Gjendja e Gomave  50%
 • Niveli i Ndotjes  euro 4
 • Mbeshtetese krahu
 • Drita Mjegulle
 • ESP
 • ABS

Kontakto Shitesin :

AutoScout365

Rreth Nesh

Autoscout365.al eshte motorri me i ri i kerkimit per makina ne Shqiperi.

Ne Autoscout365.al te gjithe kane hapsiren e tyre, qofshin individe apo kompani. Mjafton te regjistroheni per te shfrytezuar sherbimin tone, Ne mendojme edhe per bleresit duke sjelle filtrat me te mire te kerkimit. Kohet kur nuk gjenit makinen qe kerkonit jane shume larg.

Makinat e Shtuara se Fundmi

 • Oren e Fundit0
 • Diten e Fundit0
 • Makina ne Total te Publikuara51

Na Ndiqni ne:

Copyright © 2018. AutoScout365 All rights reserved.

Developed by Abibest