Hyr

Vazhdo

Keni harruar Fjalekalimin?

Krijo Llogari

Vazhdo

CLS – 55 AMG 110.000 Km origjinale

Cmimi:
€18.000
Vendodhja: Albania / Tirane
Te Dhenat e Mjetit:
 • Viti:
 • 2007
 • Kilometrazhi:
 • 110000 km
 • Motorri :
 • 5400cm³
 • Tipi i Motorit:
 • AMG
 • Kambio:
 • Automatic
 • Karburanti:
 • Benzin
 • Tipi i Shasis:
 • Coupe
 • Dyer:
 • 4
 • Ngjyra e Brend:
 • E Zeze
 • Ngjyra Jasht:
 • E Zeze
 • Gjendja:
 • e perdorur
Info:
 • Publikuar:
 • Pri 05, 2018
 • Perditesuar:
 • Pri 05, 2018
 • Pare:
 • 918

Info Shtese

55AMG me 110 mije km origjinale si dhe te gjitha sherbimet e kryera tek mercedesi,ka 4 goma te rreja,sedilje elektrike me memorje,me ngrohje dhe me ftohje, me masazh si dhe fryhen ne baze te kthesave qe merr makina, buton start-stop pa pasur nevoje per celesin si dhe dyert me hapje me gisht,bagazhi mbyllet me buton, drita bi-xenon multidireksionale sipas timonit, pilot automatik,navigator,DVD,dhe kreher cd me 10 disqe,klima bi-zone perpara dhe mbrapa,tavan kamoshi me baxha.timon multifunksional,ka marshe ne

 • Numri i Vendeve  4
 • Sensor Parkimi  para & mbrapa
 • Tapiceria  pjeserish lekur
 • Klima  klima automatik
 • Radio/CD
 • Ski Bag
 • Sensor Shiu
 • Power Assisted Steering
 • Kompjuter Bordi
 • Navigator
 • Butona ne Timon
 • MP3
 • Marshe ne Timon
 • Xhama Elektrik
 • Pasqyra Elektrike
 • Rregullim Elektrik Sedilesh
 • Sedile me Ngrohje
 • Pilot Automatik
 • Mbyllje Qendrore
 • CD player
 • Bluetooth
 • Disqe alumini
 • Metallic
 • Konsumi i Karburantit  12l/100km
 • Airbags  para dhe anash e me shume airbag
 • Gjendja e Gomave  100%
 • Niveli i Ndotjes  euro 4
 • Timon hidraulik
 • Mbeshtetese krahu
 • Fenere Xenon
 • Kontrolli i Tërheqjes
 • Sensori i dritës
 • Immobilizer
 • Drita Mjegulle
 • ESP
 • Daytime running lights
 • Fener Adaptiv
 • ABS
 • FULL OPTIONS
 • Look AMG/M

Kontakto Shitesin :

AutoScout365

Rreth Nesh

Autoscout365.al eshte motorri me i ri i kerkimit per makina ne Shqiperi.

Ne Autoscout365.al te gjithe kane hapsiren e tyre, qofshin individe apo kompani. Mjafton te regjistroheni per te shfrytezuar sherbimin tone, Ne mendojme edhe per bleresit duke sjelle filtrat me te mire te kerkimit. Kohet kur nuk gjenit makinen qe kerkonit jane shume larg.

Makinat e Shtuara se Fundmi

 • Oren e Fundit0
 • Diten e Fundit0
 • Makina ne Total te Publikuara51

Na Ndiqni ne:

Copyright © 2018. AutoScout365 All rights reserved.

Developed by Abibest