Hyr

Vazhdo

Keni harruar Fjalekalimin?

Krijo Llogari

Vazhdo

MERCEDES BENZ C-220 CDI (NAFTE) VITI 2007

Cmimi:
€9.600
Vendodhja: Albania
Te Dhenat e Mjetit:
 • Viti:
 • 2007
 • Kilometrazhi:
 • 203000 km
 • Motorri :
 • 220cm³
 • Tipi i Motorit:
 • CDI
 • Kambio:
 • Automatic
 • Karburanti:
 • Diesel
 • Tipi i Shasis:
 • Veture
 • Dyer:
 • 5
 • Ngjyra e Brend:
 • Gri
 • Ngjyra Jasht:
 • Gri
 • Gjendja:
 • e perdorur
Info:
 • Publikuar:
 • Mar 28, 2018
 • Perditesuar:
 • Mar 28, 2018
 • Pare:
 • 967

Info Shtese

MERCEDES BENZ C-220 CDI (NAFTE) VITI 2007 , 203.000 KM ORIGJINALE , SHERBIME TE KRYERA VAJ-FILTRA + GOMA TE REJA SHKURT/ 2017 , KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC , KAMERA RREGJISTRUESE PARKINGU PARA DHE MBRAPA , KLIMA , OPSIONE NE TIMON , CRUIZE CONTROLL , ESP , SALLON LEKURE , KOMPJUTER BORDI PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE , DRITA XENON , CD-MP3-AUX-BLUETOOTH, NE GJENDJE PERFEKTE , CMIMI : 9600 EURO I DISKUTUESHEM…!!!! ??
INFO : 0692765740

Kontakto Shitesin :

AutoScout365

Rreth Nesh

Autoscout365.al eshte motorri me i ri i kerkimit per makina ne Shqiperi.

Ne Autoscout365.al te gjithe kane hapsiren e tyre, qofshin individe apo kompani. Mjafton te regjistroheni per te shfrytezuar sherbimin tone, Ne mendojme edhe per bleresit duke sjelle filtrat me te mire te kerkimit. Kohet kur nuk gjenit makinen qe kerkonit jane shume larg.

Makinat e Shtuara se Fundmi

 • Oren e Fundit0
 • Diten e Fundit0
 • Makina ne Total te Publikuara51

Na Ndiqni ne:

Copyright © 2018. AutoScout365 All rights reserved.

Developed by Abibest