Hyr

Vazhdo

Keni harruar Fjalekalimin?

Krijo Llogari

Vazhdo

JAGUAR S TYPE 3.0 V6

Cmimi:
€4.200
Vendodhja: Albania / Tirane
Te Dhenat e Mjetit:
 • Viti:
 • 2003
 • Kilometrazhi:
 • 1 km
 • Motorri :
 • 2999cm³
 • Kambio:
 • Automatic
 • Karburanti:
 • Benzin
 • Tipi i Shasis:
 • Veture
 • Dyer:
 • 4
 • Ngjyra e Brend:
 • E Zeze
 • Ngjyra Jasht:
 • Gri Metalizato
 • Gjendja:
 • e perdorur
Info:
 • Publikuar:
 • Pri 03, 2018
 • Perditesuar:
 • Pri 03, 2018
 • Pare:
 • 704

Info Shtese

ME SHERBIME TE RREGULLTA
LIBER SHERBIMESH
KM ORIGJINALE
VERSION FULL OPTION
ME DOGANE TE PAGUAR
NE SUPER GJENDJE PERFEKTE
TIP TOP
Cmimi 4200 Euro
Per me teper info
Cel:0692094244

 • Numri i Vendeve  5
 • Sensor Parkimi  mbrapa
 • Tapiceria  komplet lekur
 • Klima  klima automatik
 • Radio/CD
 • Sensor Shiu
 • Power Assisted Steering
 • Kompjuter Bordi
 • Navigator
 • Butona ne Timon
 • MP3
 • Xhama Elektrik
 • Pasqyra Elektrike
 • Rregullim Elektrik Sedilesh
 • Sedile me Ngrohje
 • Pilot Automatik
 • Mbyllje Qendrore
 • Disqe alumini
 • Metallic
 • Konsumi i Karburantit  8l/100km
 • Airbags  para dhe anash e me shume airbag
 • Gjendja e Gomave  100%
 • Niveli i Ndotjes  euro 4
 • Timon hidraulik
 • Sensori i dritës
 • Drita Mjegulle
 • ESP
 • ABS

Kontakto Shitesin : AUTO SWISS AUTO SWISS

Profili i Shitesit
Phone: 0692094244
Mobile: 0692094244

Rreth Nesh

Autoscout365.al eshte motorri me i ri i kerkimit per makina ne Shqiperi.

Ne Autoscout365.al te gjithe kane hapsiren e tyre, qofshin individe apo kompani. Mjafton te regjistroheni per te shfrytezuar sherbimin tone, Ne mendojme edhe per bleresit duke sjelle filtrat me te mire te kerkimit. Kohet kur nuk gjenit makinen qe kerkonit jane shume larg.

Makinat e Shtuara se Fundmi

 • Oren e Fundit0
 • Diten e Fundit0
 • Makina ne Total te Publikuara51

Na Ndiqni ne:

Copyright © 2018. AutoScout365 All rights reserved.

Developed by Abibest