Hyr

Vazhdo

Keni harruar Fjalekalimin?

Krijo Llogari

Vazhdo

Blog Default

ANALIZE E BMW X5 SUV 2019

Kjo është BMW X5! Në rishikimin e fundit të Mat, ai do të ndajë të gjitha informacionet që ju duhet të dini për SUV më të fundit të BMW-së. Ai do të shikojë dizajnin, sistemin e ri te elektronikes se perdorur dhe praktikën, duke provuar gjithashtu modelet e ndryshme në serinë e re. Jo vetëm këtë, por gjithashtu do të shikoj edhe  gjeneratat e mëparshme! Por, a është e denjë të jet një Suv  vërtetë i mrekul ...

Lexo Me Shume

SKODA E SE ARDHMES

Në garën ndërkombëtare të automobilave të Gjenevës 2018, SKODA tregon të ardhmen e rangut të saj. Përveç gjuhës së re të markës, SKODA VISION X krenohet me një sistem hibrid të zhvilluar rishtazi që kombinon gazin elektrik, natyror dhe benzinë. Sistemi veçanërisht tërheqës ekologjik siguron shpërndarje të menjëhershme të fuqisë, më shumë gatishmëri dhe emisione të ulëta: vetëm 89 g / km CO2. Në varësi të nevo ...

Lexo Me Shume

10 Gjera qe duhet te dini per Ford Focusin e ri

1.Është e gjitha e re, globale, por evropiane 2.Pjesa e permarme është e dallueshme, detajet anesore janë të reja. 3.Ka më shumë hapësirë kudo 4.Ka nje kroskot komplet te ri me opsione te specifikuara mire 5.Je gjithmone on-line 6.Eshte e paisur me teknollogjine e 2018 per asistencen e shoferit 7.Amortizimi ka pasur nje perditesim te lehte 8.Ka shumë risi në motorët e benzinës dhe naftës. ...

Lexo Me Shume

Golf GTI

Çfarë është ajo? Një makinë që nuk ka nevojë për prezantim, por ne do ta japim atë gjithsesi. Kjo nuk mund të ketë qenë e para e zgjedhjeve, por MK1 Golf GTI është konsideruar nga shumë njerëz të jetë "babai shpirtëror i makinave te vogla" - makinë që lindi si një fenomen.   Historia tregon që inxhinieri VW Alfons Löwenberg pa potencialin e një supermini të re të kompanisë së tij, kështu që ai mblo ...

Lexo Me Shume

Modeli i Ri Continental

Bota ka ndryshuar. Hyni në GT të re.   Me linjat e saj të hijshme që cajne rrugën përmes ajrit, kjo makinë fenomenale njofton një epokë të re të fuqisë së pakrahasueshme, punim të hollë dhe teknologji të përparuar automobilistike.   Ekipi i dizajnit të Bentley-it ka ri-imagjinuar plotësisht makinën më të mirë në klasën e saj. Duke marrë shenjat dalluese të fuqisë dhe përsosjes dhe duke i sh ...

Lexo Me Shume

Inovacionet e Mercedes – Benz ne vitin 1958

E ardhmja e makinës. Në çdo epokë, e ardhmja e makinës ka nevojë për risitë e forta për sigurinë dhe rehati. 60 vjet më parë, për shembull, Mercedes-Benz bëri tituj me një mori zgjidhjesh pioniere në këtë fushë. Ata shkonin nga rripin e sigurimit si një shtesë opsionale nëpërmjet injektimit të drejtpërdrejtë të benzinës, në sistemin e drejtimit dhe sistemit të ajrit të kondicionuar. Kërkesa për patentë të rën ...

Lexo Me Shume
1 2 3 4 5 6 9

Rreth Nesh

Autoscout365.al eshte motorri me i ri i kerkimit per makina ne Shqiperi.

Ne Autoscout365.al te gjithe kane hapsiren e tyre, qofshin individe apo kompani. Mjafton te regjistroheni per te shfrytezuar sherbimin tone, Ne mendojme edhe per bleresit duke sjelle filtrat me te mire te kerkimit. Kohet kur nuk gjenit makinen qe kerkonit jane shume larg.

Makinat e Shtuara se Fundmi

  • Oren e Fundit0
  • Diten e Fundit0
  • Makina ne Total te Publikuara51

Na Ndiqni ne:

Copyright © 2018. AutoScout365 All rights reserved.

Developed by Abibest