Hyr

Vazhdo

Keni harruar Fjalekalimin?

Krijo Llogari

Vazhdo

ANALIZE E BMW X5 SUV 2019

ANALIZE E BMW X5 SUV 2019

Kjo është BMW X5! Në rishikimin e fundit të Mat, ai do të ndajë të gjitha informacionet që ju duhet të dini për SUV më të fundit të BMW-së.

Ai do të shikojë dizajnin, sistemin e ri te elektronikes se perdorur dhe praktikën, duke provuar gjithashtu modelet e ndryshme në serinë e re. Jo vetëm këtë, por gjithashtu do të shikoj edhe  gjeneratat e mëparshme!

Por, a është e denjë të jet një Suv  vërtetë i mrekullueshëm? Ndiqni Mat në këtë video për të kutptuar gjithçka që ju duhet të dini!

 

 

 

Facebook Comments

Rreth Nesh

Autoscout365.al eshte motorri me i ri i kerkimit per makina ne Shqiperi.

Ne Autoscout365.al te gjithe kane hapsiren e tyre, qofshin individe apo kompani. Mjafton te regjistroheni per te shfrytezuar sherbimin tone, Ne mendojme edhe per bleresit duke sjelle filtrat me te mire te kerkimit. Kohet kur nuk gjenit makinen qe kerkonit jane shume larg.

Makinat e Shtuara se Fundmi

  • Oren e Fundit0
  • Diten e Fundit0
  • Makina ne Total te Publikuara51

Na Ndiqni ne:

Copyright © 2018. AutoScout365 All rights reserved.

Developed by Abibest