Hyr

Vazhdo

Keni harruar Fjalekalimin?

Krijo Llogari

Vazhdo

Muaj: Shtator 2018

SKODA E SE ARDHMES

Në garën ndërkombëtare të automobilave të Gjenevës 2018, SKODA tregon të ardhmen e rangut të saj. Përveç gjuhës së re të markës, SKODA VISION X krenohet me një sistem hibrid të zhvilluar rishtazi që kombinon gazin elektrik, natyror dhe benzinë. Sistemi veçanërisht tërheqës ekologjik siguron shpërndarje të menjëhershme të fuqisë, më shumë gatishmëri dhe emisione të ulëta: vetëm 89 g / km CO2. Në varësi të nevo ...

Lexo Me Shume

Rreth Nesh

Autoscout365.al eshte motorri me i ri i kerkimit per makina ne Shqiperi.

Ne Autoscout365.al te gjithe kane hapsiren e tyre, qofshin individe apo kompani. Mjafton te regjistroheni per te shfrytezuar sherbimin tone, Ne mendojme edhe per bleresit duke sjelle filtrat me te mire te kerkimit. Kohet kur nuk gjenit makinen qe kerkonit jane shume larg.

Makinat e Shtuara se Fundmi

  • Oren e Fundit0
  • Diten e Fundit0
  • Makina ne Total te Publikuara51

Na Ndiqni ne:

Copyright © 2018. AutoScout365 All rights reserved.

Developed by Abibest