Hyr

Vazhdo

Keni harruar Fjalekalimin?

Krijo Llogari

Vazhdo

Muaj: Prill 2018

10 Gjera qe duhet te dini per Ford Focusin e ri

1.Është e gjitha e re, globale, por evropiane 2.Pjesa e permarme është e dallueshme, detajet anesore janë të reja. 3.Ka më shumë hapësirë kudo 4.Ka nje kroskot komplet te ri me opsione te specifikuara mire 5.Je gjithmone on-line 6.Eshte e paisur me teknollogjine e 2018 per asistencen e shoferit 7.Amortizimi ka pasur nje perditesim te lehte 8.Ka shumë risi në motorët e benzinës dhe naftës. ...

Lexo Me Shume

Golf GTI

Çfarë është ajo? Një makinë që nuk ka nevojë për prezantim, por ne do ta japim atë gjithsesi. Kjo nuk mund të ketë qenë e para e zgjedhjeve, por MK1 Golf GTI është konsideruar nga shumë njerëz të jetë "babai shpirtëror i makinave te vogla" - makinë që lindi si një fenomen.   Historia tregon që inxhinieri VW Alfons Löwenberg pa potencialin e një supermini të re të kompanisë së tij, kështu që ai mblo ...

Lexo Me Shume

Modeli i Ri Continental

Bota ka ndryshuar. Hyni në GT të re.   Me linjat e saj të hijshme që cajne rrugën përmes ajrit, kjo makinë fenomenale njofton një epokë të re të fuqisë së pakrahasueshme, punim të hollë dhe teknologji të përparuar automobilistike.   Ekipi i dizajnit të Bentley-it ka ri-imagjinuar plotësisht makinën më të mirë në klasën e saj. Duke marrë shenjat dalluese të fuqisë dhe përsosjes dhe duke i sh ...

Lexo Me Shume

Inovacionet e Mercedes – Benz ne vitin 1958

E ardhmja e makinës. Në çdo epokë, e ardhmja e makinës ka nevojë për risitë e forta për sigurinë dhe rehati. 60 vjet më parë, për shembull, Mercedes-Benz bëri tituj me një mori zgjidhjesh pioniere në këtë fushë. Ata shkonin nga rripin e sigurimit si një shtesë opsionale nëpërmjet injektimit të drejtpërdrejtë të benzinës, në sistemin e drejtimit dhe sistemit të ajrit të kondicionuar. Kërkesa për patentë të rën ...

Lexo Me Shume

JEEP Sandstorm

"Sandstorm”? Tingëllon si një mundës WWF ... Asnjë ide se pse, por duke i dhënë ndonjë emer shumë-macho te bën të mendosh se është një kampion edhe pa e provuar akoma ne rruge, ose më mire jashtë rruge. Pra, çfarë është atëherë? Sandstorm është një grindavec me disa përmirësime serioze. Një motor V8 (6,4-litër) është ulur përpara. Ju mund të merrni një nga këta motorë për rreth 10k dollarë në SHBA, të k ...

Lexo Me Shume

Testi i shpejtë binjakësh: Mercedes X-Class vs Land Rover Discovery

Si është imazhi? Mercedes X-Class: Sigurisht Merc dëshiron të jetë më shumë se kaq, dëshiron të jetë një kamion si dhe një si dhe një makinë familjare. Si brenda dhe jashtë është bërë një punë e mirë për të fshehur Nissan Navaran që rri poshtë telajos. Por gjithsesi mbetet nje pickup. Land Rover Discovery: Mjet I përsosur?. Po, pavarësisht paneleve të shkëlqyeshme të Disco-s të ri, kjo është ende zgjed ...

Lexo Me Shume
1 2

Rreth Nesh

Autoscout365.al eshte motorri me i ri i kerkimit per makina ne Shqiperi.

Ne Autoscout365.al te gjithe kane hapsiren e tyre, qofshin individe apo kompani. Mjafton te regjistroheni per te shfrytezuar sherbimin tone, Ne mendojme edhe per bleresit duke sjelle filtrat me te mire te kerkimit. Kohet kur nuk gjenit makinen qe kerkonit jane shume larg.

Makinat e Shtuara se Fundmi

  • Oren e Fundit0
  • Diten e Fundit0
  • Makina ne Total te Publikuara51

Na Ndiqni ne:

Copyright © 2018. AutoScout365 All rights reserved.

Developed by Abibest