Hyr

Vazhdo

Keni harruar Fjalekalimin?

Krijo Llogari

Vazhdo

10 Gjera qe duhet te dini per Ford Focusin e ri

10 Gjera qe duhet te dini per Ford Focusin e ri

1.Është e gjitha e re, globale, por evropiane

2.Pjesa e permarme është e dallueshme, detajet anesore janë të reja.

3.Ka më shumë hapësirë kudo

4.Ka nje kroskot komplet te ri me opsione te specifikuara mire

5.Je gjithmone on-line

6.Eshte e paisur me teknollogjine e 2018 per asistencen e shoferit

7.Amortizimi ka pasur nje perditesim te lehte

8.Ka shumë risi në motorët e benzinës dhe naftës.

9.Është një yll tërheqës

10.Nuk ka version me tre dyer

Facebook Comments

Rreth Nesh

Autoscout365.al eshte motorri me i ri i kerkimit per makina ne Shqiperi.

Ne Autoscout365.al te gjithe kane hapsiren e tyre, qofshin individe apo kompani. Mjafton te regjistroheni per te shfrytezuar sherbimin tone, Ne mendojme edhe per bleresit duke sjelle filtrat me te mire te kerkimit. Kohet kur nuk gjenit makinen qe kerkonit jane shume larg.

Makinat e Shtuara se Fundmi

  • Oren e Fundit0
  • Diten e Fundit0
  • Makina ne Total te Publikuara51

Na Ndiqni ne:

Copyright © 2018. AutoScout365 All rights reserved.

Developed by Abibest